Annons

Annons

Kändisarnas inspirerande bilder från Coachella 2016




Annons


Coachella 2016 är i full gång, kändisarnas absoluta favoritfestival i öknen i Kalifornien. Kolla in deras bästa bilder från #Coachella2016 hittills och dröm dig bort!

Coachella är inte riktigt som våra svenska festivaler. Den extrempopulära musikfestivalen hålls i öknen i Kalifornien och trots att många stora artister uppträder i dagarna tre är det nästan kläderna och folket som står mest i fokus. SOLO har spanat in kändisarna som hänger på Coachella 2016 – kolla in deras egna bilder här nedanför och inspireras!

Having a blast at #Coachella in my fab @Fabletics gear! #ad

Ett foto publicerat av Lea Michele (@msleamichele)

Day two I'm coming for you ? #coachella

Ett foto publicerat av devon windsor (@devwindsor)

Ready for Coachella day 1 and @revolve party #TheBlondeSaladGoesToCoachella #Chiachella #RevolveFestival

Ett foto publicerat av Chiara Ferragni (@chiaraferragni)

First day of Coachella w @hm #hmlovescoachella

Ett foto publicerat av Hailey Baldwin (@haileybaldwin)

Coachillllin ?

Ett foto publicerat av Martha Hunt (@marhunt)

❤️? @jastookes #Coachella

Ett foto publicerat av Taylor Hill (@taylor_hill)

Desert dreamin' in my Neon @livelokai #livelokai #coachella

Ett foto publicerat av Vanessa Hudgens (@vanessahudgens)

Ett foto publicerat av Suki Waterhouse (@sukiwaterhouse)

My #foreveronvacation gang #girlsjustwannahavefun

Ett foto publicerat av @alessandraambrosio

Coachella here we come ?

Ett foto publicerat av BB (@brooklynbeckham)

Day 1. Coachella. Coral Cat. @cleowade @covergirl #katykatmatte

Ett foto publicerat av KATY PERRY (@katyperry)

Desert baby @britelkin ?

Ett foto publicerat av Emma Roberts (@emmaroberts)

Family photo

Ett foto publicerat av Taylor Swift (@taylorswift)

Good vibes #coachella

Ett foto publicerat av Chanel Iman (@chaneliman)

@revolve I'm coming for ya!

Ett foto publicerat av Shay Mitchell (@shaym)


Annons


Annons



Laddar